Eko myjnia

Odkrywczą technologią, jaka zastępuje tradycyjne metody mycia samochodu jest mycie przy użyciu suchej pary. Sucha para zużywa około 5 % wody, a więc też nie potrzebna jest instalacja do odpływu ścieków, tym samym potwierdzenia na instalacje. Urządzenia parowe są mobilne oraz pozwalają na uruchomienie usługi z dojazdem do klienta.

Jest to usługa rzadka, ale niebywale dynamicznie rozwijająca się na naszym rynku. W ramach aktywności moglibyśmy obsługiwać firmy posiadające flotę samochodową, komisy samochodowe, wypożyczalnie albo klientów pojedynczych chcących umyć samochód na swojej działce. Przy pomocy przyrządów parowych świadczyć mamy możliwość też sporo odmiennych usług czyszczenia i dezynfekcji. Jakież płyną korzyści z owego modelu myjni? Jest to m.in. nieobecność pozwoleń tzn. myjnia parowa nie generuje ścieków a więc nie musimy starać się o pozwolenia wodno-prawne ani martwić się o instalacje normatywne dla myjni wodnych. Mobilność to podstawa.

Przez bezpośrednie dotarcie do konsumenta, myjnia mobilna powiększa przewagę konkurencyjną oraz pozwala na łatwiejszą odpowiedź na zapotrzebowanie rynku. Myjnie mobilne proponują szeroką gamę usług. Nie musimy się ograniczać tylko do czyszczenia samochodów, dzięki czemu zwiększymy przychody swojej firmy a także ograniczymy sezonowość. W obecnych czasach niezwykle ważna jest ekologia. Dzięki niskiemu zużyciu wody mobilna myjnia parowa jest niezwykle przychylna dla środowiska. Myjnia parowa dociera do ciężko osiągalnych zakamarków. W związku z tym, że użycie wody jest nieznaczne można nią oczyścić też elementy takie jak silnik, albo układy elektroniczne pojazdu.

Dzięki mobilności myjni parowej, możemy być tam gdzie klient owego chce, w wybranej przez niego lokalizacji. Usługi są osiągalne dla klientów pojedynczych i posiadaczy większej ilości wozów, na przykład firm transportowych.Powiązane słowa: