Planeta X

Wiele spekulacji i dużo dowodów twierdzi iż w naszym układzie słonecznym istnieje jeszcze jedna dodatkowa planeta - Nibiru.

Nibiru ma być około 4 razy potężniejsza od ziemi i świeci czerwono złote światło, a więc potrafi przypominać z ziemi odmienne słońce. Podejrzewa się iż planeta jest gazowym olbrzymem ale niektóre starożytne zapiski pokazują że jest na niej życie i to właśnie z tej planety wedle starożytnych ludów Sumerów pochodzą z owej planetu kiedy przelatywała blisko naszego globu.

Wedle NASA planeta X czyli Nibiru po raz pierwszy od długiego czasu minęła się z Ziemią w roku 1987 a następnie w 2003 i 2005 roku, gdy zbliżyła się do Ziemi. Podobno w roku 2012 ta planeta ma przelecieć niezwyczajowo blisko Ziemi co może wywołać zakłócenia na naszym globie.


W ciągu minionych latach powstało wiele spekulacji na temat planety X. Według niektórych gdy ta planeta wykryje się blisko Ziemi zaczynają się loty nieznanych UFO. Jedną z nich to Anunnaki. Co ciekawe z wiadomości które pojawiają się w internecie Anunnaki funkcjonują całkowicie tak jak {homosapiens|ludzie. Byłby to fakt na to że należymy do najbardziej rozwiniętych organizmów żywych we czasoprzestrzeni.


Niestety astronautyka nie mówi o istnienia dziesiątej planety w naszym układzie słonecznym jak opowiadają teksty ze starożytności, lecz sporo wierzeń w planetę o nietypowej trasie powoduje iż planeta X stała się przedmiotem dla archiwum X więc nie do rozwikłania. Ciężko dla nas uwierzyć w istnienie tak dużej planety w pobliżu naszej Ziemi, jaka jest dla ludzi niezauważalna.Powiązane słowa: