Wypadki

Często aktualizowany blog informacyjny, zawierający nagrania dokumentujące zdarzenia drogowe. Filmy z wypadków, dostępne w serwisie, zawierają dużo rodzajów zdarzeń drogowych. Blog crash4rush, dokumentuje wypadki samochodowe oraz wypadki pieszych, a także dużą ilość crashtestów. Ciekawostką jest, że blog zawiera nawet, nagrania które zawierają parkujące kobiety. Strona ukazuje przeciętnemu kierowcy, jak niebezpiecznie potrafi być, na jezdni która jeszcze chwilę wcześniej wyglądała na bezpieczną. W ciągu roku w Polsce w wypadkach ginie 4 tysięcy osób, a rannych jest 10 razy więcej.

Z ilości 4.000 ofiar, ponad tysiąc ludzi to ludzie młodzi. Ci sami młodzi ludzie byli sprawcami 7 tysięcy wypadków drogowych, gdzie zginęło w nich 860 osób, Wypadki samochodowe oraz wypadki na motorach dotyczą wszystkich kierowców. Głównymi przyczynami stłuczek są: duża prędkość, nieustępowanie pierwszeństwa, prowadzenie pod wpływem alkoholu oraz zły stan nawierzchni. Często poprawnie i przepisowo jadący kierowca, ulega wypadkowi przez nieuwagę innego kierowcy. Wg. statystyk, najwięcej ofiar śmiertelnych, spowodowanych wypadkami samochodowymi jest w Chinach. Sytuacja która z pozoru prezentuje się na bezpieczną, w ciągu momentu może zamienić się w miejsce śmiertelnego zdarzenia.

Blog udostępnia również wyszukiwanie po tagach "skuter" , "stacja benzynowa" lub "przystanek". Umożliwia to przeglądanie zdarzeń którymi jesteśmy zaciekawieni.Powiązane słowa: